Настоянки - міцні напої, які традиційно виходять шляхом настоювання спиртів на травах, фруктово-ягідній основі, шишках та горіхах. Але сьогодні приготувати настоянку можна, не збираючи початкові рослинні складові. У інтернет-магазині компанії "Пролітех" ви можете купити набори для настоянок - готові екстракти з природних складових.

Якщо ви любите експерименти, пропонуємо недорого замовити набори спецій для настоянок. Купуйте декілька варіантів продукції, щоб істотно різноманітити домашній бар. Повірте, приготувавши одного разу настоянку, ви вже не можете зупинитися.

Набори для настоянок: що це таке?

 • Набір для настоянки - це інгредієнти, зібрані в один "букет". Якщо у вас немає часу і бажання самостійно підібрати компоненти, такий товар вам ідеально підходить. Навіщо його використовувати?
 • Спеції для самогону істотно покращують його смак та аромат. Одна партія дистиляту може бути різною. Додайте в різні пляшки різні суміші для самогону, і ви отримаєте алкоголь з відмінними органолептичними параметрами - смаком, запахом.
 • Спеції для настоянок наділяють алкогольну продукцію домашнього виробництва, або покупну горілку корисними властивостями. Залежно від списку інгредієнтів напій набуває лікувальних, заспокійливих, збадьорюючих якостей.
 • Інгредієнти для самогоноваріння перетворюють процес на справжнє мистецтво. Адже можна отримувати різну продукцію, цікаві поєднання.

Які набори для настоянок і самогону бувають?

Виробники пропонують великий вибір готових наборів спецій для настоювання самогону і для приготування настоянок із заводської горілки. Наш магазин - це ресурс, де купити набори спецій для самогону можна на будь-який смак:

 • для Бехеровки, перцівки, Зубрівки;
 • для Самбуки;
 • для віскі та коньяку;
 • для хріновухи, рому;
 • журавлинної настоянки, лікерів в стилі Амаретто.

Є загальні рекомендації по приготуванню настоянок з самогону:

 • Використовуйте якісний, добре очищений міцний самогон (50%).
 • Не варто намагатися "заглушити" поганий смак і аромат неочищеного дистиляту травами та ягідними екстрактами. Це тільки погіршить ситуацію.
 • Настоювати самогон треба, слідкуючи за інструкцією. Після змішування дистиляту та інгредієнтів, пляшку прибирають в тепле і темне місце.
 • Настоянка готується від декількох днів до декількох тижнів. У цьому перевага готових наборів від традиційної сировини, настоювати яке треба близько 3 місяців. Приправа для самогону швидко розчиняється, розкриває свої аромати в спирті. До приготування продукту не відкривайте кришку.
 • Перед вживанням напою, при необхідності, фільтрують для видалення часток спецій, трав, ягід. В деяких випадках потрібно зробити  повторну перегонку дистиляту.

Слідкуйте за рекомендаціями з пакування набору та рецептури, і ви гарантовано отримаєте ексклюзивний напій. За бажанням, ви завжди можете отримати компетентну консультацію нашого алкогольного експерта по приготуванню настоянок та в цілому по вибору товарів, компонентів, обладнання, аксесуарів для самогоноваріння. Також у блозі ви знайдете корисні статті, які допоможуть вам освоїти захопливу справу - приготування настоянок в домашніх умовах.

Як переконатися в якості набору для настоянки?

Звичайно, якщо самостійно готуєте набори для настоянок самогону, то можна бути впевненим в складі. А при купівлі готової продукції завжди є сумніви в тому, що саме і якої якості виробник поклав в пакування. Щоб не побоюватися, купуйте набір трав і спецій для самогону у перевіреного постачальника. В Україні такий ресурс - компанія "Пролітех". Ми безпосередньо співпрацюємо з великими виробниками, тому будь-яка приправа для самогону в нашому каталозі ретельно перевірена. Її якість підтверджена сертифікатами - інгредієнти змішані в потрібних пропорціях, що дозволяє добитися унікального букету. Кожен готовий набір з нашого каталогу підходить для створення оригінальної рецептури.

Оскільки ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників, ціна усього товару у нас конкурентна. Ми швидко обробляємо замовлення, відвантажуємо зі складу і доставляємо покупки в Дніпро, Київ і Харків, Одесу, Львів і Кривий Ріг, Маріуполь, Запоріжжя та інші міста України.

Ми самі багато експериментуємо з напоями й добавками, і гарантуємо вам, що це прекрасний товар, що заслуговує на вашу найбільшу увагу. Якщо у вас в процесі вибору з'являються питання, звертайтеся до менеджерів магазину. Сміливо запитуйте, які готові набори краще підходять для приготування напою з конкретним смаком. Наші співробітники прекрасно розбираються в цьому.

Інгредієнти та добавки

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4 5