Справжні поціновувачі пива, яких не влаштовує смак пивоварної продукції масового споживання, що реалізується через супермаркети, отримали чудову можливість самостійно варити улюблений напій у домашніх умовах. Адже на ринку обладнання з'явився такий агрегат, як домашня міні броварня.

Спеціалізовані машини випускаються різними брендами в асортименті моделей. Вони являють собою компактні установки, що уможливили приготування пива з дотриманням усіх технологічних процесів людям, які не пройшли спеціальну підготовку, які не отримали профільної освіти. При цьому займатися пивоварінням можна в домашніх умовах, наприклад, на дачі або в гаражі, у зручний час за традиційною або власною рецептурою.

Переваги домашнього виробництва пива в міні пивоварні

Домашня міні броварня відкриває перед пивоваром-аматором цікаві перспективи.

  • Сучасні моделі домашніх пивоварень прості у використанні. При цьому вони за своїми експлуатаційно-технічними характеристиками практично не поступаються професійному обладнанню.
  • Купити міні броварню варто хоча б тому, що ви напевно знатимете, з яких інгредієнтів зварено пиво.
  • Смак та аромат власного пива власник такого агрегату «програмуватиме» сам, використовуючи ті чи інші натуральні компоненти, розраховуючи пропорції хмелю, солоду та дріжджів.
  • Живе пиво можна варити не лише у свята, а й за настроєм. Дегустація продукту може стати чудовим приводом для зустрічі друзів.
  • Домашні міні пивоварні відомих брендів відрізняються високою якістю та зможуть прослужити довгі роки. А що б купити пивоварку, не обов'язково їхати на завод виробника. Замовити обладнання можна через інтернет-магазин. Перевірені ресурси пропонують вигідну вартість на домашню міні-броварню, супроводжують покупки офіційною гарантією, надають компетентну консультацію щодо вибору моделі для дому або дачі.

Як працює міні пивоварня?

Домашня міні броварня, залежно від моделі, забезпечує або проходження пивоваром усіх технологічних циклів, або працює за принципом одного котла, коли замість солоду для приготування сусла використовується солодовий концентрат. При виборі моделі агрегату слід враховувати, чи важливий вам тільки результат або також цікавий процес.

У першому випадку варто вибирати автоматизований прилад, який сам здійснюватиме і контролюватиме температурні режими, тиск усередині ємності та послідовність циклів. Така установка повідомляє власника при збоях, порушеннях виставлених властивостей, закінченні процесу.

Якщо ж вас самому цікаво виконувати затирання солоду, приготування сусла, додавання дріжджів, контроль над процесами ферментації тощо, слід купити пивоварню для будинку, яка передбачає постійне втручання оператора.

З чого починати?

Досвідчені броварники рекомендують новачкам освоювати традиційні рецептури. Перевірені пропорції та якісні інгредієнти стануть запорукою набуття успішного досвіду. Коли прості формули вийшли, можна розпочинати експерименти з компонентами для отримання нових сортів.

На що звернути увагу при покупці міні-пивоварні для дому?

Ціна побутових пивоварень в Україні суттєво відрізняється. На вартість моделей впливають кілька факторів:

  • Популярність бренду. Чим популярніший виробник, тим дорожче коштуватиме його продукція.
  • Матеріали виготовлення (нержавіюча сталь, пластик, скло). Цей параметр, крім ціни, впливає на довговічність обладнання. Найміцнішими є прилади із нержавіючої сталі.
  • Розмір котла для виготовлення сусла. Від цього показника залежить обсяг готового продукту, який можна одержати за цикл. Серед побутових установок найпопулярнішими є агрегати на 25-50 літрів.
  • Розмір безпосередньо впливає на габарити конструкції. Чим місткіший пивоварний комплекс, тим більше місця він займатиме на столі, на полиці, на підлозі.

Як обслуговувати міні броварню

Кожен комплект обладнання (при покупці техніки перевіреного бренду) супроводжується інструкцією користувача. Досить дотримуватися рекомендацій та правил, щоб прилад служив довго та без збоїв. До основних заходів з обслуговування пивоварні належить її ретельне очищення та дезінфекція після кожного циклу пивоваріння. Це пояснюється тим, що пристрій передбачає приготування живого продукту. Тому залишки сусла, мікрочастинки дріжджів, які можуть стати сприятливим середовищем для патогенної мікрофлори, слід ретельно видаляти з поверхонь, деталей, елементів. Рекомендації щодо вибору дезінфікуючого засобу можна отримати на спеціалізованих форумах або профільних сайтах з будь-якого регіону, не лише великих міст (Харкова, Києва, Одеси), а й невеликих сіл.

Міні пивоварні

Показати ще 5 товарів
1 2
Див. також: пиво в домашних условиях домашнее пиво на Braumeister (Браумастер) Домашняя пивоварня Braumeister 20 L (Браумастер) Отзывы пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер) сравнение пивоварни Braumeister Обзор пивоварни Braumeister Купить пивоварня для дома Braumeister 20 L (Браумастер)