Інтернет-магазин компанії "Пролітех" пропонує купити спиртові дріжджі на вигідних умовах:

 • великий вибір марок і сортів;
 • висока якість продуктів, підтверджена сертифікатами;
 • можливість купити самогонні дріжджі у роздріб і оптом;
 • консультація фахівця з вибору товарів для домашнього самогоноваріння;
 • конкурентна ціна, що пояснюється прямою співпрацею з виробниками;
 • кілька зручних способів оплати та доставка замовлення у будь-яке місто в Україні в найкоротші терміни.

Запрошуємо до перегляду продукції в каталозі. Кожен артикул доповнений детальним описом для зручності вибору. Будемо раді відповісти на ваші питання через телефон, або через форму зворотного зв’язку.

Особливість спиртових дріжджів

Ще кілька років тому в домашньому самогоноварінні використовувалися традиційні хлібопекарські, або пивні дріжджі. Але сьогодні самогонник отримав можливість замовити спеціальні дріжджі для самогону. Спиртові дріжджові культури - це спеціальні маркери, які призначені для приготування міцних алкогольних напоїв. Вони відрізняються від інших видів дріжджів наступними характеристиками:

 • менше піноутворення;
 • висока швидкість ферментації;
 • висока міцність ферментованої сировини (до 17 градусів);
 • привабливий запах браги, що позитивно позначається на органолептичних параметрах самогону.

Простими словами, дріжджі для цукрової браги дозволяють отримати в домашніх умовах міцний алкогольний напій високої якості. І виробництво коштує недорого, оскільки витрати спеціальних дріжджів набагато менші, ніж при використанні традиційних хлібопекарських дріжджів.

Що таке спеціальний дріжджовий склад? Дріжджи спиртові являють собою  готову суміш дріжджових культур і спеціальних речовин, які сприяють успішній ферментації браги. У цих складах застосовуються марки грибків з високою стійкістю до спиртів, що демонструють стабільне бродіння і забезпечують привабливий смак і запах у дистилята. Добавки в дріжджових складах підтримують в сировині необхідний рівень азоту, мікро- і макроелементів. В середньому, брага готова за 3-14 днів. Але якщо використати особливі турбодріжджі, то ферментовану сировину можна отримати буквально за добу. Витрачають дріжджі спиртові сухі в середньому в співвідношенні 2,5 грами на 10 л сусла.

Розрізняються спиртові дріжджі для самогону за призначенням:

 • для зернових спиртів - до складу входить фермент глюкоамілаза, що розщеплює складні зернові цукри;
 • для плодів і ягід - в складі є присутнім фермент пектіназа, що сприяє максимальному виділенню рідини з фруктів;
 • для рому (дистиляту з соку цукрової тростини, що перебродив) - в складі поживні речовини, вітаміни та фермент глюкоамілаза;
 • для горілки - завдяки спеціальному складу спиртових дріжджів (у нього входять сорбенти) після дистиляції браги виходить м'який напій без специфічного присмаку і запаху.

Правильно підібрати спиртові дріжджі для самогону, коньяку, або іншого міцного напою допоможуть наші консультанти. Зв'яжіться з менеджером магазину "Пролітех" через телефон, будемо раді відповісти на ваші питання.

Як використовують спиртові дріжджі?

Пресовані, або сухі спиртові дріжджі для самогону використовуються по інструкції виробника. Важливо дотримуватися рекомендацій, вказаних на пакуванні, щоб бути впевненим в позитивному результаті. Якщо продукт використаний при іншій температурі, в іншій пропорції, то відповідальність за кінцевий результат лежить виключно на користувачі.

Які спиртові дріжджі кращі?

Сучасний ринок дріжджової продукції для домашнього самогоноваріння досить насичений. Виробники з різних країн пропонують марки і сорти спиртових дріжджів на будь-який смак та гаманець. Але щоб придбати дійсно якісний товар, який забезпечить гарантований результат, треба знати, де купити, фірмові дріжджі. В Україні таким ресурсом є інтернет-магазин компанії "Пролітех". Пряма співпраця з найбільшими профільними виробниками дозволяє нам пропонувати високоякісну оригінальну продукцію для виноробства, пиво- і самогоноваріння за конкурентною ціною. Вузька спеціалізація - товари для виробництва пива, вина і якісних дистилятів - це наша сильна сторона. Ми ретельно досліджуємо ринок на наявність новинок, порівнюємо пропозиції різних виробників, щоб поставляти в Україну тільки краще.

Вивчайте, замовляйте, а ми відправимо усі ваші покупки до Дніпра, Києва і Харкова, Одеси, Львова і Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя і будь-яке інше місто країни. А якщо ви не впевнені з вибором, напишіть нам або подзвоніть. Ми допоможемо. Також ви можете купити у нас хміль, солод, ароматичні добавки, обладнання і допоміжні аксесуари для домашнього виробництва алкоголю.

Дріжджі спиртові

Показати ще 4 товарів
1 2