Wi-Fi модуль для роботи з мініпивоварнею Braumeister в режимі online (онлайн). Мініпивоварня Braumeister, комплектуючі до мініпиоварні Braumeister в Києві та Україні по низьким цінам, доставка в Дніпро, Харків, Вінниця, Чернігів, Суми, Одеса, Львів

Wi-Fi модуль до пивоварні Braumeister

Wi-Fi модуль до пивоварні Braumeister
Призначений для роботи з пивоварнями Braumeister в он-лайн режимі
5698.42
Код товару: 77455
В наличии
Бренд: SPEIDEL
Про товар

Про товар Wi-Fi модуль до пивоварні Braumeister

Призначений для роботи з пивоварнями Braumeister в он-лайн режимі. Дозволяє віддалено, за допомогою смартфона  або ноутбука, створювати і редагувати рецептури пива, відслідковувати статус процесу і вносити корективи під час варки. З Wi-Fi модулем, ви без зайвих зусиль, зможете встановити останні оновлення програмного забезпечення для свого Braumeister.

 

Wi-Fi модуль від Spidel сумісний з пивоварнями Braumeister 10/20/50/200/500 л починаючи з 2016 г випуску.

 

 

Виробник турбується про вас та ваше хобі, і для цього створив новий он-лайн продукт My Speidel. В особистому кабінеті My Speidel додано  калькулятор пивовара, який дозволяє розраховувати, виходячи з моделі вашого Braumeister, колір гіркоту, ймовірний вміст алкоголю в вашому майбутньому пиві. Ви зможете використовувати існуючі та згенерувати власні рецепти улюбленого продукту. Всі рецепти без зайвих зусиль можна завантажити в ваш Braumeister прямо з особистого кабінету, за допомогою Wi-Fi модуля.

 

 

Відгуки