Обладнання та аксесуари для пивоваріння

Компанія "Пролітех" пропонує широкий вибір установок для приватного пивоваріння. Обладнання для пивоварні та допоміжні аксесуари представлені в нашій товарній лінійці сертифіковані. Це вироби високої якості, які тривалий час зберігають робочі характеристики. Ми реалізуємо лише перевірені товари відомих виробників. А конкурентна ціна продукції пояснюється прямими поставками зі складів виготовлювачів.

 

Міні комплекси для варіння пива – готові рішення для бізнесу чи хобі. Це сучасні установки, що дають змогу забезпечити виробництво. Однак лише базовим комплектом обійтися непросто, якщо ви вирішили поставити процес на поточний режим. У цьому випадку знадобляться функціональні аксесуари:

 • ємності для бродіння,
 • фільтри для підготовки води,
 • охолоджувач сусла (чилер)
 • мірні циліндри та ваги для порційного додавання інгредієнтів,
 • шланги,
 • ареометр або рефрактометр,
 • дробарка для солоду,
 • роздавальні ємності.

Від якості будь-якої навіть мікро складової пивоварного комплексу залежить кінцевий результат, тому до вибору комплектуючих елементів варто віднестися відповідально.

 

У нашому каталозі ви знайдете більшість із перерахованих супутніх пристроїв, які необхідні для комфортної роботи та дотримання технологічних процесів при варінні пінного напою.

 

Головними постачальниками запчастин та додаткових деталей для міні заводів є наші європейські партнери. Це перевірені виробники, які спеціалізуються не лише на виготовленні самих пивоварних агрегатів, а й на функціональних елементах комплектації.

 

Важливо: на ринку можна зустріти найдешевші пропозиції аналогів, зроблених фірмами-виробниками Східної Європи. Перш ніж замовити такі аксесуари, спокусившись дешевою вартістю, переконайтеся, що вони підійдуть вашій установці.

 

Купити спеціалізоване обладнання для домашнього пивоваріння

Високоякісні запчастини для броварні ви можете купити у нашій компанії з будь-якої точки України. Не важливо, де знаходиться ваше виробництво, у Києві, Запоріжжі, Одесі чи Дніпрі, ми:

 1. оперативно обробимо заявку,
 2. доставимо продукцію за адресою,
 3. при необхідності встановимо додатковий елемент, навчимо роботи з ним.

Більш детальну інформацію про вигоди співпраці з нашою компанією ви можете переглянути в розділах «Про нас» та «Сервіс та гарантія».

 

Ми працюємо на профільному ринку спеціалізованого сегменту не перший рік. З урахуванням технологічної складності обладнання з кожним клієнтом в індивідуальному порядку складається графік сервісного обслуговування. Також у більшості регіонів ми маємо партнерів – ремонтні центри, які при збої або відмові апарату оперативно виконують діагностику та ліквідацію несправностей.

Звернувшись до «Пролітеху», ви завжди можете розраховувати на:

 • компетентну консультацію спеціаліста,
 • підбір комплекту з урахуванням передбачуваного режиму експлуатації та обсягів готової продукції,
 • доставку та монтаж систем,
 • навчання персоналу,
 • інформаційну підтримку на весь термін використання комплексу.

У вас залишились запитання? Задати їх можна телефоном. Якщо, перш ніж придбати, ви хочете візуально оцінити пропоновані товари, запрошуємо Вас відвідати наш офіс. Домовитися про зустріч можна в телефонному режимі, тому що без попередніх домовленостей є можливість, що головний менеджер буде на виїзді. 

Аксесуари та обладнання

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4