Аламбік Класік 250 л Португалія

Аламбік Класік 250 л Португалія
Аламбік Класік 250 л Португалія
142460.5
Код товару: 8388
Нет в наличии
Бренд: Аламбік
Про товар

Про товар Аламбік Класік 250 л Португалія

Інтернет магазин компанії «Пролітех» пропонує всім охочим купити аламбік класичний 250 Л. Це обладнання призначене для виготовлення дистиляту в домашніх і промислових умовах. Прилад для перегонки на 99% виготовлений з високоякісної міді. А шви, отримані шляхом тугоплавного зварювання, витримують суттєві навантаження, що виникають при нагріванні сусла і гарантують тривалий термін експлуатації обладнання.

 

Ця модель зроблена з використанням ручної праці на заводі Alambiq в Португалії. Ця компанія понад сто років випускає мідні дистилятори найвищої якості. Завдяки цьому ім'я бренду стало номінальним, і все обладнання, яке випускає завод, називають аламбік. Ми безпосередньо співпрацюємо з представниками виробника в Україні, тому замовити такий перегінний апарат можна у нас за найвигіднішою ціною.

 

Конструктивні особливості Класичного Аламбіку 250 літрів

Цей дистилятор має кілька основних конструктивних деталей:

  • Основа його – круглий мідний куб на 250 л. Для Вашої зручності в нижній частині куба вмонтований злив.
  • На мідний куб фіксується сферична форма шолома. Роль такого «ковпака» полягає у відділенні важких сивушних масел від спиртових пар під час процесу дистиляції та повернення флегми назад у перегінний куб.
  • Пари передаються з куба в конденсатор по трубці, за плавні вигини, що отримала назву «лебедина шия». Правильність її форми має значення і впливає стабільність роботи. Латунні різьбові фітинги з'єднує шолом зі змійовиком.
  • Змійовик вмонтований у спеціальну ємність, що заповнюється холодною водою. Проходячи по змійовику пара конденсується, а дистилят охолоджується. Весь вузол називається охолоджувачем.

Пройшовши шлях через усі конструктивні елементи, сировина на виході із змійовика перетворюється на чистий ароматний дистилят.

 

Переваги використання мідного дистилятора в домашній та промисловій дистиляції

Безцінною властивістю міді є здатність видаляти сірчисті сполуки та неприємний запах міцного алкоголю. Крім того, мідний самогонний апарат дійсно забезпечує високий рівень очищення дистиляту при збереженні органолептичних властивостей вихідної сировини. Простий та зручний в експлуатації.

 

Купити мідний аламбік 250 Л можна для власного використання, напівпромислового виробництва або подарунок. Обладнання вражає чудовим функціоналом, красою – цікавими формами та чарівним блиском поверхонь кольору червоного золота.


Вага: 75
Характеристики

Характеристики Аламбік Класік 250 л Португалія

Объём (литров)

250

Страна производитель:

Португалия

Вес

~ 70 кг

Відгуки