Винні дріжджі - обов'язковий компонент для приготування вина в умовах промислового виробництва. Без використання цієї добавки винне сусло може не перетворитися в ароматний і смачний напій. Від виду грибків, які застосовуються для приготування вина, залежать багато характеристик готового продукту. Їх основне завдання - активація процесу зброджування сусла. Щоб цукор перетворився на етиловий спирт, потрібно купити винні дріжджі і додати їх в заготовку напою.

Грибки активно розмножуються, харчуючись цукром з сусла. В результаті життєдіяльності мікроорганізмів виробляється спирт. Винні дріжджі - натуральний продукт. Грибки в природних умовах присутні на поверхні солодких фруктів і ягід, провокують бродіння і подальше псування. При підвищеній концентрації грибків на шкірці ягід винограду утворюється наліт білуватого кольору.

Купити виноградні дріжджі також вважають за краще домашні винороби, щоб прискорити процес приготування і поліпшити смакові властивості вина. Штучно вирощені штами дріжджових культур більш стійкі до зовнішніх впливів, підтримують процес ферментації практично в будь-яких умовах. Вони ефективно працюють для зброджування ягідної сировини, свіжого соку і екстрактів, отриманих з будь-яких ягід і фруктів.

Застосування штамів гарантує підвищену концентрацію етилового спирту у вині. Частка спирту в готовому продукті зазвичай становить понад 16%. Штучні штами частіше універсальні. Однаково підходять для отримання різних видів вина - червоного, рожевого, білого, солодкого і сухого, з підвищеним вмістом етанолу.

Натуральні грибки відрізняються зниженою спиртостійкістю, що означає меншу концентрацію спирту в готовому продукті. За допомогою штамів, стійких до впливу спирту і підвищених температур, в процесі ферментації сусла утворюється більше етанолу. При природному бродінні сусло ферментує в повному обсязі. Винні дріжджі обов'язково застосовують у промисловому виноробстві завдяки їх характеристикам і властивостями:

  • Підтримують безперервне бродіння.
  • Дають передбачуваний результат.
  • Допомагають отримувати виражені органолептичні показники вина.
  • Дозволяють контролювати основні характеристики вина - смак, аромат, рівень міцності.
  • Безпека для здоров'я людини.

Спонтанне бродіння може викликати небажані наслідки, наприклад, псування продукту через присутність великої кількості грибків, не придатних для зброджування сусла і вироблення спирту. Невідповідні грибки можуть надати готовому продукту неприємні сторонні присмаки і запахи.

Як обрати винні дріжджі

Покупці, які цікавляться, де продаються винні дріжджі, не завжди достатньо поінформовані про властивості і особливості застосування цього компонента. Існує кілька видів дріжджових грибків, які в залежності від властивостей використовуються для приготування різних напоїв - червоних вин, міцного алкоголю, оригінальних елітних продуктів з особливим смаком і ароматом. Компанія ТОВ «Пролітех» продає універсальні винні дріжджі відомого французького бренду Lalvin.

Дріжджі для вина Lalvin - продукт селекції, який при зброджуванні сусла забезпечує такі ефекти, як знижене піноутворення, мала концентрація сірководню і летючих кислот. Процес бродіння активно протікає при температурі 10-30 ° C. Грибки можуть застосовуватися для перезапуску бродіння, пригнічують активність сторонніх мікроорганізмів, відрізняються підвищеною стійкістю до дії спирту (викликають інтенсивне бродіння при утриманні спирту до 18%). Компанія ТОВ «Пролітех» - торгова площадка, де купити винні дріжджі вищої якості можна за доступною ціною.

Де купити винні дріжджі

У компанії ТОВ «Пролітех» можна купити винні дріжджі та інші інгредієнти для приготування напоїв - пива, сидру, соків, міцного алкоголю. Організуємо швидку доставку в Україну в міста Київ і Дніпро, Харків, Маріуполь, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Запоріжжя. В інтернет-магазині представлений великий вибір обладнання та тари для підприємств харчової промисловості. Якщо вас цікавить питання, де купити винні дріжджі та інші інгредієнти для приготування напоїв, вам допоможуть наші консультанти. Інші переваги для наших покупців:

  • Широкий асортимент.
  • Професійні консультації, допомога при підборі.
  • Монтаж, тестування роботи обладнання.
  • Післяпродажне консультування в режимі онлайн, сервісне обслуговування.

Можливість замовити все необхідне обладнання, тару і сировину в одному місці - вагомий аргумент на користь негайного оформлення замовлення. Щоб оформити заявку на сайті, знадобиться кілька хвилин. Доступна ціна на продукцію відомих і надійних виробників Європи і України - додатковий плюс для наших покупців.

Винні дріжджі та добавки