Повний кег - спеціальна тара для зберігання напоїв, в тому числі сидру, вина і квасу. Слово «kagg» перекладається зі шведської як «бочонок». Перша металева ємність для зберігання пива з'явилася в 1929 році завдяки розробникам німецької фірми Krupp. Сучасна ємність оснащується краном, який полегшує експлуатацію і розлив напоїв. Розрізняють 4 види фітингів (механізм закупорки кега). Завдяки щільному закупорці навіть в порожньому кеге відсутнє повітря. У більшості моделей передбачені ручки, що спрощує ручну транспортування ємності. Матеріалом для виготовлення виробів служить рідше пластик, частіше нержавіюча сталь.

Кег пивний призначений для зберігання, транспортування і роздачі алкогольних і безалкогольних напоїв. Сучасні технології виробництва тари сприяють тривалому збереженню споживчих характеристик пива, в тому числі смакових властивостей. Застосування спеціальних ємностей дозволяє кінцевому споживачеві пити смачні, свіжі напої.

Кег пивний призначений для зберігання, транспортування і роздачі алкогольних і безалкогольних напоїв. Сучасні технології виробництва тари сприяють тривалому збереженню споживчих характеристик пива, в тому числі смакових властивостей. Застосування спеціальних ємностей дозволяє кінцевому споживачеві пити смачні, свіжі напої.

 Види і характеристики певних кег

Кеги для пива розрізняються місткістю і розмірами. Поширені варіанти зроблені відповідно до стандартів DIN (німецький інститут стандартизації) і EVRO. Кеги пивні EVRO в порівнянні з податками DIN нижче і ширше (при однаковій місткості). Вироби стандарту DIN вузькі і високі. Сучасні моделі виготовляють з обробкою пористим поліуретаном, що запобігає механічному пошкодженню тари і забезпечує додаткову термоізоляцію. Пивні кеги з нержавіючої сталі мають переваги:

  • Збереження смакових і ароматичних властивостей напою. Особливість тари з нержавіючої сталі - повна ізоляція пива від будь-яких зовнішніх впливів. У герметично закупорену ємність не проникає повітря. Продукт надійно захищений від впливу сонячних променів. Товщина стінок колби становить близько 1,5-2 мм, що дозволяє підтримувати певну температуру всередині корпусу.
  • Стійкість до утворення корозії.
  • Стійкість до вилуговування і процесам окислення, обумовленим зниженим рівнем pH пива.
  • Міцність і надійність. Виріб з холоднокатаної сталі витримує механічні навантаження, пов'язані з тряскою при транспортуванні, випадковими падіннями і ударами. Механічні дії не призводять до пошкодження цілісності корпусу і порушення герметичності.
  • Реклама і маркетинг. На металеву поверхню без негативних наслідків для зберігаються напої можна наносити рекламні слогани і логотипи.
  • Великий попит. Навіть колишні у вживанні сталеві кеги для пива можна продати за вигідною ціною.

Купити пивний кег з нержавіючої сталі - значить зробити вибір на користь якісної тари, яка прослужить довго і відрізняється високими технічними характеристиками. Термін служби виробу досягає 30 років. Для зручності штабелювання на дні і кришці пивного кега передбачені бортики, які забезпечують щільне стикування двох ємностей, встановлених одна на іншу.

До переваг пластикових моделей можна віднести мала власна вага і низьку вартість. Серед недоліків - поганий захист продукту від сонячних променів і температурних перепадів, схильність механічних пошкоджень з утворенням тріщин. Порушення цілісності ємності призводить до псування і витікання напоїв.

Згідно з вимогами державного стандарту кег пивний повинен бути герметичним. Краї корпусу відбортований, гладкі й рівні без задирок, волнистостей, підрізів. Якщо ви не задумалися на тему, де купити кег для пива, вас запрошує компанія ТОВ «Пролітех».

Де купити пивні кеги

Компанія ТОВ «Пролітех» пропонує купити нові пивні кеги різного об'єму - 5 л, 9 л, 18 л. Поставляємо промисловим підприємствам, які спеціалізуються на виробництві харчових продуктів, обладнання та тару. Продаємо конвеєрні лінії, машини та установки, які зроблені провідними виробниками Європи та України. Чому з нами вигідно співпрацювати:

  • Грамотні консультації, допомога при підборі.
  • Можливість тестування обладнання перед покупкою.
  • Допомога при монтажі.
  • Сервісне обслуговування.

Швидко доставимо замовлені товари в міста в Україні - Київ і Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Запоріжжя. Доступна ціна на продукцію європейської якості - вагомий аргумент на користь негайного початку співпраці з нашою компанією. Щоб замовити пивні кеги, потрібно оформити заявку - процедура займає кілька хвилин.

Пивні КЕГи та комплектуючі

Пивні КЕГи та комплектуючі

КЕГи для пива, квасу, сидру та інших газованих напоїв