Харчові пластикові ємності виготовляють з поліетилену або пропілену зазвичай методом ротаційного формування, видування або безшовного зварювання. Технологія ротаційного формування дозволяє отримувати безшовні вироби підвищеної міцності. При використанні методу видування сировину розплавляють екструдерами (машини для формування пластичних матеріалів), після чого утворюється заготівля, яку поміщають в форму потрібного обсягу. У закриту форму подається повітря під тиском, що призводить до створення вироба з потрібними геометричними параметрами.

Метод безшовного зварювання передбачає використання листового матеріалу. Окремі частини конструкції з'єднуються під впливом на стик гарячим повітрям. При нагріванні матеріал стає пластичним. На етапі формування харчові ємності із пластику оснащуються додатковими елементами - зливними кранами, ручками, опорними деталями. Завершальна стадія виробництва - шліфування поверхні в місцях стиків і монтажу додаткових елементів. Ємність з харчового пластика характеризується перевагами:

 • Мала вага, що забезпечує зручність транспортування навіть при великих габаритах виробу.
 • Низька ціна в порівнянні з резервуарами з нержавіючої сталі.
 • Стійкість до утворення корозії.
 • Простота догляду. З гладкої поверхні легко видаляються будь-які забруднення. Харчові ємності із пластику рекомендується мити з використанням миючих засобів, щоб запобігти осідання нальоту на стінках.
 • Стійкість до УФ-випромінювання перешкоджає протіканню небажаних хімічних реакцій, зміни споживчих характеристик продуктів і напоїв, сприяє збереженню їх смакових і ароматичних властивостей протягом довгого часу.
 • Довгий термін служби - більше 25 років.
 • Універсальність. Якщо купити пластикову харчову ємність, її можна використовувати для зберігання і транспортування різних напоїв і продуктів.

Сучасні пластики практично непроникні для повітря. Такий матеріал не жовтіє з плином часу, його експлуатаційні якості не знижуються. Ємності з харчового пластику безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища, інертні до багатьох хімічних сполук. Матеріал не вступає в реакцію з харчовими продуктами і напоями, не впливає на їх смакові і ароматичні властивості.

Види, характеристики і особливості

Ємності пластикові харчові оснащуються краном, кришкою для герметичної закупорки. Кран зазвичай розташовується знизу, що дозволяє повністю зливати напій. Деякі резервуари обладнуються гідрозатвором і термометром. Вироби підходять для приготування слабоалкогольних напоїв, забезпечують необхідні умови для ферментації вина або пива.

У компанії ТОВ «Пролітех» можна купити харчові пластикові ємності німецького бренду Speidel. В асортименті резервуари місткістю 60-600 літрів, призначені для приготування, зберігання і транспортування напоїв і продуктів різного виду, в тому числі соків, пива, вина, сидру, рослинного масла. Прозорі стінки резервуара дозволяють візуально контролювати процес бродіння сусла.

Вироби марки виготовлені з поліетилену без додавання барвників, стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання, при контакті з кислим середовищем сусла не виділяють сторонніх речовин. Пластикові харчові ємності Speidel зберігають експлуатаційні характеристики при температурі від мінус 40 ° C до плюс 60 ° C, відповідають європейським стандартам ЄС 1935/2004 (регламент Європейського Співтовариства для матеріалів і виробів, що контактують з харчовими продуктами).

Де купити пластикові харчові ємності

Компанія ТОВ «Пролітех» - торгівельна площадка, де можна купити обладнання, сировину, харчові пластикові ємності і іншу тару для підприємств харчової промисловості. Швидко доставимо замовлені товари в міста в Україні - Київ і Одеса, Львів, Маріуполь, Кривий Ріг, Дніпро, Харків, Запоріжжя. Інші переваги для наших покупців:

 • Великий асортимент. У нас можна замовити конвеєрні лінії і установки для організації виробництва харчових продуктів та напоїв.
 • Професійні консультації. Допоможемо підібрати обладнання і тару з урахуванням виробничої потужності і потреб підприємства.
 • Монтаж, налагодження роботи машин і установок.
 • Післяпродажний сервіс - консультування, технічне обслуговування, ремонт обладнання, заміна комплектуючих елементів.

Купити харчові пластикові ємності і іншу тару в інтернет-магазині - означає, заощадити час і гроші. Для оформлення замовлення знадобиться кілька хвилин. Нашим покупцям гарантована низька ціна без накруток посередників на продукцію провідних брендів України і Європи.

Ємності пластикові харчові

Показати ще 8 товарів
1 2