Аламбік Геракл 24 л з дефлегматором

Аламбік Геракл 24 л з дефлегматором
12685
Код товару: 5783
в наявності
Модельний ряд
Бренд: Аламбік
Модель: Геракл на 24 литра
Про товар

Про товар Аламбік Геракл 24 л з дефлегматором

 Мідний самогонний апарат - аламбика «Геракл»

 Аламбіках «Геракл» - це унікальний самогонний апарат з міді, який розроблений нашою мідної майстерні в Україні і яким ми дуже пишаємося.  Відмінною чорної цього перегінного куба є те, що замість традиційного шолома, в горловину куба вставляється колона, в якій вбудований дефлегматор.

 Особливості та переваги

 компактність

 Зручний для використання в домашніх умовах.

 Продуктивність В середньому 3,5 -4 л за 4-5 годин. * Товщина мідних стінок 1,3 мм Забезпечує захист від деформації, вм'ятин, а так само перешкоджає пригорянню сусла.  99,9% мідний апарат

  Ви отримуєте якісний, і безпечний дистилят.  Вироблений алкоголь не обмежується виробництвом Сема з цукру.  На даному апараті виходить відмінний віскі, кальвадос, граппа.

 Мідь окислюючись в процесі перегонки, очищає тим самим дистилят від шкідливих і отруйних домішок сірки.

 дефлегматор

 

 Економте час на перегонку.  При першій же перегонці у вас виходить високоякісний дистилят.  9 ходів в дефлегматоре і їх довжина 24 см ідеально для цього Перегоночна куба, дозволила добитися максимальної площі контакту пара з мідною поверхнею для окислення сірчаних домішок.  До того ж в комплексі з голчастим краном це дозволяє з точністю до полуградуса контролювати температуру вихідного пара.

 

 дерев'яні ручки

 

 Зручні ручки для переміщення аламбика.  Відразу ж після дистиляції можете взяти і переставити апарат у відповідний для нього місце.  Зварні стики Підвищений термін експлуатація апарату.

 

 

 Технологічні отвори для термометра

 

 Дозволяють вести найточніший контроль температурного режиму.

 

 теплопровідність міді

 

 Дозволила зменшити розмір холодильника, в порівнянні з нержавіючими аналогами, і при цьому досягти кращого коефіцієнта охолодження.  На практиці Вам набагато простіше відокремити ацетонові домішки і сивушні масла.

 

 Поглиблення в корпусі шолома

 Для більш зручної збірки, і запобігає вислизання в процесі чистки.

 мінімум деталей

 Збірка апарату зроблена максимально простою, все що Вам потрібно посадити шолом на перегінний куб і трохи придавити, розширюючись в процесі нагрівання мідь створить максимально необхідну герметизацію стиків, зводячи до нуля втрати при перегонці.  А так же підключити подачу і відведення води.

 Інструкція

 Поетапне опис процесу дистиляції.  Від збірки до секретів дистиляції.

 Ви отримуєте не просто іграшку, а хобі.

 Можливість творити і насолоджуватися отриманим результатом.

 Купуючи апарат, ми пропонуємо участь в співтоваристві любителів дистиляції.  Участь в співтоваристві - відкриває доступ до нашої бібліотеки.

 Запрошення на організовувані заходи дегустації

 Це самогонний апарат розроблений нами за типом професійного німецького обладнання і за рахунок активного охолодження колони, любителі і початківці в цьому захоплюючому хобі дистиляції зможуть отримати дуже і дуже якісний дистилят з груш, яблук, різних ягід і зернових.

 Аламбіках «Геркан» зможе занічітельно заощадити ваш час, так як вже після першої дистиляції, ви зможете отримати якісний напій, який зберігає ароматичні та смакові якості вашого сировини, але при цьому має дуже значний ступінь очищення - до 80% спирту.

 дефлегматор строение

 Схематичне зображення дефлегматора:

 де:

 П - надходження алкогольної пара з самогонного апарату

 З - алкогольної пар без тяжелокіпящіх компонентів (надсилається в змійовик)

 К - конденсат тяжелокіпящіх компонентів (сивушні масла, від них ми очищаємо майбутній дистилят)

 Т - віддача тепла спиртсодержащим паром через поверхню дефлегматора

 В - вода для охолодження дефлегматора, що подається від радіатора

 Вт - нагріта вода, що зливається з дефлегматора.

 Увага!  Температура води може досягати 95 ° С !!!

 Аламбіках складається з куба зі зручними дерев'яними ручками, які закріплені на надійної дузі з чорного металу.На відміну від португальських аламбика, в яких ручки прикріплені до кубу заклепками, які можуть призвести до протікання, таке кріплення буде завжди залишатися надійним і збереже герметичність куба.

 

 

 У куб вставляється колона з дефлегматором, до якого прикріплений радіатор.  Вода подається на радіатор, з радіатора вода подається на дефлегматор, а з дефлегматора вже зливається в стік.

 Хоча і з базовою комплектацією даного самогонного апарату з міді ви вже отримаєте дуже гідний дистилят, але для любителів найвищої якості, ми рекомендуємо РЕКТИФІКАЦІЙНА ТАРІЛКУ, яка працює в сінегріі з дефлегматором.  Якістю такого напою ви будете дійсно здивовані.

 

Характеристики

Характеристики Аламбік Геракл 24 л з дефлегматором

Властивості Характеристики
Объём 24 Л

Характеристики і комплектація товара можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Модельний ряд

Модельний ряд Аламбик Геракл с дефлегматором

Найменування Ціна Объём
Геракл на 45 литров
16815
в наличии
45 Л
Геракл на 35 литров
14761.8
в наличии
35 Л
Геракл на 18 литров
11652.5
в наличии
18 Л
Геракл на 24 литра
12685
в наличии
24 Л
Відгуки