Аламбік Геракл на 18 літрів

Аламбік Геракл на 18 літрів
Аламбік Геракл на 18 літрів
Аламбік Геракл на 18 літрів
Аламбік Геракл на 18 літрів
13700
Код товару: 6384
в наявності
Модельний ряд
Бренд: Аламбік
Модель: Аламбик Геракл 18 литров
Про товар

Про товар Аламбік Геракл на 18 літрів

Аламбіках.  Мідний самогонний апарат "Геракл" на 18 л

 Справжній Геракл в світі самогонних апаратів, створений для отримання якісного дистиляту.  Великий обсяг, рівномірно розраховані пропорції, тонка обробка міді, плавні вигини, надійний радіатор і активне охолодження роблять процес дистиляції простим і доступним, навіть початківцям самогонникам.

 

 особливості       Переваги

 99,9% мідний апарат Ви отримуєте якісний, і безпечний дистилят.  Вироблений алкоголь не обмежується виробництвом Сема з цукру.  На даному апараті виходить відмінний віскі, кальвадос, граппа.

 Мідь окислюється в процесі перегонки, тим самим очищає дистилят від шкідливих і отруйних домішок сірки

 Товщина мідних стінок 1,3 мм Забезпечує захист від деформації, вм'ятин, а так само перешкоджає пригорянню сусла.

 Дерев'яні ручки Зручні ручки для переміщення аламбика.  Відразу ж після дистиляції можете взяти і переставити апарат у відповідний для нього місце.

 Зварні стики Підвищений термін експлуатація апарату.

 

 Теплопровідність міді Дозволила зменшити розмір холодильника, в порівнянні з нержавіючими аналогами, і при цьому досягти кращого коефіцієнта охолодження.  На практиці Вам набагато простіше відокремити ацетонові домішки і сивушні масла.

 Поглиблення в корпусі шолома Для більш зручної збірки, і запобігає вислизання в процесі чистки.

 Мінімум деталей Збірка апарату зроблена максимально простою, все що Вам потрібно -посадіть шолом на перегінний куб і трохи придавити.  Зростаючи в процесі нагрівання мідь створить максимально необхідну герметизацію стиків, зводячи до нуля втрати при перегонці.  А так же підключити подачу і відведення води.

 Сито для ароматизації Можливість отримувати ефірні масла, а так само напої для яких потрібна екстракція: Джин

 Продуктивність В середньому 3 л за 4-5 годин. *

 Без різниці, яку брагу ви завантажте в нього з цукру або яблук, кінцевим продукт буде таким же ароматним і приємним на смак.

 Чому ми так стверджуємо?  Тому що цей апарат ми розробили самі, врахувавши всі недоліки відомих конструкцій аламбика.  Тестую кожну модель, враховуючи відгуки користувачів, ми скрупульозно поставилися до дрібниць здатним спростити процес самогоноваріння, зробивши його максимально простим і доступним, а сам апарат довговічним.  З нашим «Гераклом» у вас не буде підтікання через неякісне клепано шва.

 Всі заклепки розташовані на обтискних кільцях, до яких прикріплені зручні ручки, а ще вони підсилюють конструкцію, гарантуючи додаткову безпеку, від перепаду тиску всередині ємності.

 Висота перегінного куба розрахована так, щоб максимально вмістити необхідну кількість браги, при цьому не допустити потрапляння суміші в результаті бурхливого кипіння в лебедину шию.  Навершя аламбика щільно сідає на основу, шов виходить герметичним і не провертається.  Це дає стовідсоткову гарантію, запобігання втрати пара і браги.

 

Характеристики

Характеристики Аламбік Геракл на 18 літрів

Властивості Характеристики
Объём 18 Л

Характеристики і комплектація товара можуть бути змінені виробником без повідомлення.
Модельний ряд

Модельний ряд Аламбик Геракл

Найменування Ціна Объём
Аламбик Геракл 18 литров
13700
в наличии
18 Л
Аламбик Геракл 12 литров
12537.5
в наличии
12 Л
Аламбик Геракл 24 литра
14500
в наличии
24 Л
Відгуки