Аксесуари для самогоноваріння – група виробів, що використовуються для приготування самогону. Крім самогонного апарату виробнику напою знадобляться інші приладдя, наприклад, бродильна місткість, гідрозатвор (забезпечує герметичність, запобігає доступу повітря до сусла), мірний циліндр для спиртометра, мірна склянка.

Щоб покращити смакові та ароматичні властивості напою, потрібно придбати приладдя для самогоноваріння, яке розширює функціонал апарату. Наприклад, дефлегматор - пристрій, що конденсує пари спирту. У процесі переходу речовини з пари в рідкий стан відокремлюються сивушні олії. Інші аксесуари для самогонного апарату – діоптр та дивертор (перехідник для крана). Діоптр необхідний, щоб контролювати процес приготування самогону. Діоптр також запобігає попаданню бризок сусла в колону та готовий продукт.

Купити аксесуари для самогоноваріння знадобиться, щоб приготувати якісний продукт. Наприклад, царга - пристосування, яке допоможе підвищити міцність напою, усунути неприємні запахи та присмаки. Це насадка у формі трубки, яка встановлюється на куб. Царга призначена для очищення напою від сивушних олій та альдегідів.

Особливості самогонних апаратів

Щоб налагодити виробництво самогону, потрібно купити комплектуючі для апарату самогонного апарату  в Україні. Самогонні апарати розрізняються за кількома параметрами:

 • Спосіб охолодження. Виділяють дистилятори проточного та непроточного типу. У першому випадку пара охолоджується  за рахунок постійного надходження холодної води через шланг у резервуар охолоджувача. У моделях непроточного типу змійовик знаходиться у резервуарі з холодною водою, яка періодично змінюється.
 • Спосіб нагрівання. Вирізняють моделі, оснащені трубчастими електронагрівачами. Вони використовуються у випадках, коли не передбачені інші варіанти нагрівання збродливого сусла. У самогонних апаратах без електронагрівальних елементів сусло підігрівається на плиті – електричній, газовій.
 • Наявність додаткових функціональних елементів. Наприклад, такі деталі самогонного апарату, як сухопарники та крани для зливання відстою, призначені для ретельного очищення напою від сивушних олій. При використанні цих пристроїв покращується якість готового продукту.

Деталі самогонного апарату частіше виготовлені з міді або нержавіючої сталі. Вироби з харчової сталі відрізняються підвищеною міцністю та довговічністю.

Види та характеристики аксесуарів для самогоноваріння

Аксесуари для самогонних апаратів включають засоби оптимізації виробничого процесу. Це пристрої для підготовки сировини та покращення органолептичних властивостей напоїв, наприклад, дробарки солоду або фільтри для самогону. За допомогою цих пристроїв можна прискорити процес приготування напоїв, покращити їх смакові та ароматичні характеристики. Основні види пристроїв та приладів, які знадобляться для організації процесу самогоноваріння:

 • Запчастини для самогонних апаратів, включаючи крани, перехідники, штуцери, фланці, клапани надлишкового тиску.
 • Градусник для самогоноваріння (термометр). Крім звичайного термометра, знадобиться модель зі шкалою до 120°C, щоб контролювати температуру в процесі перегонки сусла.
 • Ареометри. У самогоноварінні застосовують ареометри 2 видів - спиртометри та цукрометри. Перші призначені визначення концентрації спирту у водному розчині, другі – виявлення вмісту цукру на рідині.
 • Шланги силіконові різного діаметра.
 • Воронки з нержавіючої сталі.
 • Дефлегматор.
 • Прокладки для ущільнення, що забезпечують герметичність при з'єднанні різних вузлів самогонного апарату.
 • Місткості для приготування сусла.

Вибираючи запчастини до самогонного апарату, слід враховувати модель та виробника. Експерти рекомендують вибирати самогонні приладдя, виготовлені з натуральних, міцних і надійних матеріалів, наприклад, з нержавіючої сталі.

Харчова сталь не вступає в реакцію з етиловим спиртом, не впливає на смак та аромат готового продукту. Завдяки підвищеній стійкості сталі до механічних пошкоджень та навантажень виробу з неї служать багато років.

Де купити  аксесуари для самогоноваріння

Компанія ТОВ «Пролітех» пропонує купити аксесуари для самогоноваріння з доставкою в міста Київ та Дніпро, Одеса, Львів, Маріуполь, Запоріжжя, Кривий Ріг, Харків. Наша компанія спеціалізується на оснащенні підприємств харчової промисловості конвеєрними лініями, виробничими установками та іншим обладнанням. В інтернет-магазині можна замовити тару для продуктів харчування та напоїв.

Наші покупці не зустрічаються з проблемою, де купити в Україні запчастини для самогонного апарату або сировину для приготування алкогольних напоїв. У каталозі представлено продукцію брендів зі світовим ім'ям. Доступна ціна на вироби європейської якості – додаткова нагода робити вигідні покупки. Виконаємо монтаж та налаштування обладнання «під ключ». Нашим клієнтам гарантовано професійні консультації, сервісне обслуговування, при необхідності ремонт.

Аксесуари для самогоноваріння

Показати ще 12 товарів
1 2 3 4